Czym są direct answers?

Posted on: 18 października 2019, by :

Direct answers, więc pozycja zerowa, to poprzez wielu wymarzone miejsce w wyszukiwarce Google. Przeczytaj jak podnieść własne możliwości na pojawienie się w odpowiedziach bezpośrednich i jakie są wady oraz zalety owej ergonomiczności. Odpowiedzi bezpośrednie pojawiają się na tzw. „pozycji zero„. Znaczy to, iż Direct Answer to box (nazywany też answer boxem), jaki przedstawia się nad wynikami szukania i nad reklamami AdWords. Gdy boty Google uważają, iż treść na konkretnej stronie jest niezwykle dobra oraz odpowiada na pytanie, jakie wpisuje w pasek szukania internauta, to charakteryzują ją w tenże sposób.

 

Czym są Direct answers?

 

Direct Answers to innowacyjna wartość wyszukiwarki internetowej ustalona poprzez Google. Jej założeniem jest uproszczenie klientom szukania interesujących ich danych. Po wejściu w Direct Answers wystarczy zadać pytanie, aby Google w specjalnym oknie ukazało nam całą odpowiedź wraz z odnośnikiem do strony, z jakiej wychodzi wykorzystana treść. Innowacyjna usługa to dodatkowo możliwość dla inwestorów. Jest idealna dla tych, którym zależy na podwyższeniu ruchu na własnych witrynach internetowych. Optymalizacja treści na stronie, pod wymagania owej usługi podnosi możliwości na uzyskanie przewagi nad konkurencją.

Direct Answers przedstawia się jako dokładne podsumowanie, zlokalizowane w górnej części strony pomiędzy reklamami Adwords oraz wynikami szukania, czy nieraz także nad samą stroną. Doskonale ułatwiona podstrona pod zapytanie da mnóstwo cennych zawartości. Zapewnia nam możliwość, na uzyskacie tzw. pozycji „0”. Jednakże uzyskanie „pozycji 0” też potrzebuje tworzenia regułki, jaka w odpowiedni sposób udzieli odpowiedzi, na niektóre zagadnienie. Odpowiedź na pytanie może znajdywać się w większym tekście, jaki w sposób wykorzystujący dostarczy klientowi odpowiedzi.

 

Jaki jest cel Direct Answers?

 

Założeniem tekstu, jaki został zaczerpnięty z konkretnej strony oraz zlokalizowany na pierwszej pozycji w Google, jest bezpośrednia odpowiedź na zadane poprzez klienta pytanie. Tuż pod nim znajduje się odnośnik do oryginalnego produktu. Tworząc treści na stronie pod kątem Direct Answers, masz możliwość na to, żeby Twoja witryna pojawiła się jako pierwsza w wynikach szukania. Rzuca to nowoczesne światło na płaszczyznę pozycjonowania stron www. Nowoczesna funkcja Google to swego typu ukłon w stronę klienta, jaki szukając odpowiedzi na dane pytanie, znajduje natychmiastowe dane. Oszczędza w tenże sposób własny czas, gdyż nie musi szukać już wielu stron internetowych w szukaniu odpowiedzi.

 

Odpowiedzi bezpośrednie – wady oraz zalety

 

Jak wszystko na globie, Direct Answers ma zarówno zalety, jak i wady. Tych ostatnich jest jednak mało. Pomimo to należałoby o nich nadmienić. Po pierwsze model, jaki daje treści w answer boxach, nie został jeszcze do końca rozgryziony. Nie ma zatem gwarancji, co da nam mocną pozycję zero w wyszukiwarce. Po drugie Direct Answers może być podstawą ograniczonego ruchu na stronie. Klient, znajdując odpowiedź już w wynikach szukania, może nie kliknąć w odnośnik kierujący do Twojej witryny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz problem z marketingiem? Napisz, postaramy się pomóc :)